Leda Grup

/ Hakkımızda

Hakkımızda
Leda Grup’un hikâyesi, Nazmi Coşar önderliğinde 2005 yılında Ankara’da başlamıştır. Faaliyete geçtiği yıldan itibaren ülke kalkınmasına destek vermek amacı ile pek çok başarılı işe imza atan Leda, sürdürülebilir ve fonksiyonel projeleri ile inşaat sektörüne değer katmıştır.

Bina, okul, toplu konut, üniversite kampüsü, yurt, cami, spor salonu, sosyal tesis gibi pek çok üstyapı müteahhitlik hizmetlerini anahtar teslim gerçekleştiren Leda; taahhüt ve gayrimenkul geliştirme hizmetleri ile Türkiye’nin dört bir yanında katma değeri yüksek projelerle adını duyurmuştur.

 

Karadağ, İngiltere ve Irak’ta bulunan şubelerinde; sürdürülebilir proje araştırma, geliştirme ve yapım işleri ile uluslararası sektörde de yerini almış ve inşaat sektöründeki yeniliklere ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak Türkiye’nin adını en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarını emin adımlarla yürütmektedir.

 

Kalite ve güveni olmazsa olmaz kabul eden Leda Grup; gelişmiş organizasyon gücü, deneyimli ve uzman ekibi, yenilikçi vizyonu, sunduğu değer ile kişi ve kurumların çözüm ortağı olarak yoluna devam etmektedir.

 

Ayrıca, Tesis Güvenlik Belgeli firmamız savunma sanayi alanında da kendini geliştirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.